ŠOK! Čeští IT podnikavci se dostali do přísně střežené Gigafactory

Cestu ze Silicon Valley jsme si zpříjemnili výletem na Lake Tahoe, co je krásné jezero a zimní středisko vysoko v horách (Sierra Nevada) na hranicích států Kalifornie a Nevada na západě USA. Během cesty nás potkala sněhová vánice a hodně bouraček. Pak zase pravé pouštní počasí. Nic, co by nás zastavilo na cestě za našim snem: navštívit Muskovo továrnu Gigafactory. (Pokračování textu…)

Myslící vibrátor aneb Dojmy z CESu 2016


Hromada práce a nových příležitostí – asi tak bych shrnul, co nám přinesla výprava na CES, největší veletrh spotřební elektroniky na světě, který se koná každoročně v lednu v Las Vegas. To by stačilo, ne? Mám totiž spoustu práce a málo času se tu rozepisovat. Ale teda že jste to vy … (Pokračování textu…)

San Francisco, Golden Bridge, přestřelky v ulicích a kriminální živly

Výprava do technologického ráje, den druhý, neděle

Jakub Nešetřil nás pozval k sobě do Apiary, což je jeden českých IT startupů, který se v SV rozhodně neztrácí. Bohužel je zrovna v ČR a přijede až po našem odjezdu na CES do Vegas. Nedá se nic dělat, tak snad jindy. Projdeme téměř celé město, vyvětráme Google kola v úžasném městském parku a na Golden Bridge. (Pokračování textu…)