Můj dárek roadtrip USA – letos je mi 30 let

Tak jsem si včera nadělil velký dárek k letošnímu životnímu milníku a sice k 30. narozeninám – cesta Amerikou během léta 2015. Vyrážíme s kamarády projet západní pobřeží USA, LA, Vegas, Denver, národní parky, možná SF…Těším se na to jak malý kluk! Cestu zakončíme svatbou jednoho z kamarádu s místní dívčinou, to bude taky jistě zábava.

Nikdy jsem v Americe nebyl a tohle bude moje první velká cesta za oceán. Nejdál jsem byl v Číně v roce 2013 a to byl neskutečně úžasný výlet. Myslím, že už si v tomto věku i tu AMERIKU zasloužím. Jsem toho názoru, že nemá cenu sedět doma a člověk by měl poznávat svět, jiné kultury, jiné přístupy. Pomáhá to pak i v byznyse. Důležité je nebrat si ten pesimismus co je v ČR a rozhlédnout se také kolem sebe. V cestování mám ještě velké rezervy, ale vzhledem k rodině je tohle asi maximum, co můžu realizovat. Například digitální nomádství typu 2 měsíce pracovat z Thajska jako letos vyrazila skupina kolem Honzy Kalábka, to jde už bohužel mimo mě. Ale taky bych s nimi jel…

Přeji všem z online světa aby se jim dařilo v byznyse, mohli cestovat po světě a užívali si výhod našeho oboru. Neseďte v korporacích na píchačkách!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

7 komentářů ke článku “Můj dárek roadtrip USA – letos je mi 30 let”

 1. Leoš

  Tenhle článek ve mě vyvolal vzpomínky na rok 2002. Kdy jsme projeli národní parky jihozápadu. A rozhodně to stojí za to! Určitě se tam také opět vypravím, ale až budou děti větší. Pokud budeš chtít nějaké typy, tak se ozvi :-)

  Odpovědět
  • Radek Bartuška

   Leoši přesně, to co píšeš je jen důkaz, že na tyhle okamžiky pak člověk vzpomíná celý život a nemá cenu sedět jen v práci a ukájet se nějakou funkcí na vizitce v korporaci…

   Zaběhnu za tebou někdy na pokec. Přeju ti ať si to zopakuješ z celu rodinkou a užijete si to dohromady. Já bohužel zatím ještě nemůžu s nima, malej je moc malej :)

   Odpovědět
 2. Jara

  Cestovani muzu jenom doporucit :). Z narodnich parku doporucuju nevynefhat Zion – angels landing track a track proti proudu reky, ale zakezi jak jste na tom casove.

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*